Yüksek Pota Basketbol Oyunu

Yüksek Pota Basketbol Oyunu

Yüksek Pota Basket Oyununda, meyve şapkalı seyirciler önünde potaya topun yüksekliğini güzel şekilde ayarlayarak isabetli atışlar yapmaya çalışacaksınız. Yaptığınız isabetli atışlar neticesinde sizi izleyen seyircileri mutlu edeceksiniz. Her levelde 120 saniye içerisinde 5 basket kaçırma hakkınızı tüketmeden en az 10 isabetli basket atmalısınız. Süresi içerisinde can haklarınızı bitirmeden 10 basket atışı yaparsanız bir üst levele geçiş yapacaksınız. Atışları yüksekliği iyice ayarlayarak mouse yardımıyla yapıyoruz.
İlk bölüm, basket topu ile pota arasına atış doğrultusu çizgisi verileceğinden alıştırma mahiyetindedir. Sonraki bölümlerde bu çizgi olmayacağından yükseklik ayarını sizin belirlemeniz gerekmektedir. İlk bölümdeki tecrübenize dayanarak topun atış yüksekliğini güzel ayarlayın ki can haklarınız tükenmesin.
Basketbol Oyunları kategorisine eklediğimiz Yüksek Pota Basketbol Oyunu yüklendikten sonra PLAY butonuna tıklayarak oyuna başlangıç yapıyoruz. Bu çok zevkli basket oyununda hepinize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : high hoops basketball game, high hoops game, yüksek pota basket oyunu
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi