Top Zıplatma Basket Oyunu

Top Zıplatma Basket Oyunu

Basket Zıplama Oyununda amacınız her seviyede engelleri zıplayarak aşmak ve 3 yıldızı toplayarak topu potaya ulaştırarak bir üst seviyeye geçmektir. 35 seviyeden oluşan oyunda her bölümü geçmek için 50 puan toplamanız gerekmektedir. Her yıldız 20 puandır. Top her zıpladığında 1 puanınız eksilir. Dolayısıyla hızlı hareket etmeniz bölümü geçmeniz için önem arz ediyor.
Klavyeden yön tuşları ile topu sürün. Engelleri aşmak için klavyenin yukarı yön tuşu veya space (boşluk) tuşuna basarak atlayın. Her bölümde 3 yıldızı toplayın ve topu potaya ulaştırarak seviye geçin. İlerleyen seviyelerde engel sayısı, yüksekliği, boşluklar ve benzeri gibi sizin potaya ulaşmanıza mani olacak engeller çoğalacaktır. Daha dikkatli şekilde topu zıplatarak sürmeniz gerekecektir.
Basketbol Oyunları kategorisine eklediğimiz Basket Zıplama Oyunu yüklendikten sonra sırasıyla alttan PLAY, menüden START GAME ve Click To Start butonlarına tıklayarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Eğlenceli bu basket oyununda hepinize başarılar dileriz.


Etiketler : basket jump game, basket atlama oyunu, basket topu zıplatma oyunu, nba basketbol oyunu, basket zıplama oyunu
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi