Top Potaya Basket Oyunu

Top Potaya Basket Oyunu

Top Potaya 2 Oyununda, amacımız basket topu fırlatıcısını yöneterek 3 yıldızı topladıktan sonra engelleri aşarak hedef potaya basket atıp bir üst bölüme çıkabilmektir. Top Potaya Oyunu sitemize daha önceden eklediğimiz Karambol Basket Oyununun devam niteliğinde 2. versiyonu olan bir oyundur.
Basket topunu fırlatan makinayı mouse yardımıyla yönlendirerek, atış şiddetini belirledikten sonra öncelikle 3 yıldızı isabetli atışlar ile alarak bölüme başlıyoruz. Son olarak da potaya isabetli atış ile bir üst bölüme yükseliyoruz. Sonraki bölümlerde yıldızlar ve pota engeller ardında kalacağından mekanizmaları çalıştırmak üzere zekamızı kullanarak top atışları yaparak yıldızları alıp, potaya ulaşmaya çalışıyoruz. Potaya isabetli atışımız sonrasında bir üst tura çıkacağız. Sonraki turlarda işler iyice zorlaşacak.
Basketbol Oyunlarına eklediğimiz bu oyuna, Play Game, Play butonlarına sırasıyla tıkladıktan sonra 1. bölüm ile başlıyoruz. Cannon Basketball 2 oyununda hepinize başarılar dileriz. İyi eğlenceler..


Etiketler : Karambol Basketbol Oyunu, top potaya 2 basketbol oyunu, top basketbol oyunu, top fırlatıcı basketbol oyunu, bombalı basket oyunu, cannon basketball 2 game
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi