Şık Basket Oyunu

Şık Basket Oyunu

Fantastik basketler atabileceğiniz, Şık Basketbol Oyununda amacınız klavye yön ve ara tuşunu kullanarak fantastik basketler atarak izleyenlerinizi mest etmek olacaktır. Oyuna girdikten sonra;Basketçinin topu sürmeye başlaması için mümkün olduğunda hızlı bir şekilde sol ve sağ ok tuşlarına basın. Sonrasında atlamak için Space tuşuna basın. Havada, fantastik hareketinizi yapabilmek için ekranda beliren ok tuşlarına basın. Sonunda tekrar Space tuşuna basıp atışınızı gerçekleştirin.
Basket oyunlarına eklediğimiz bu oyuna başlayabilmek için yapmanız gereken No ve 2 kez Play butonlarına tıklamak. Oyun zorlu bir maçta son sayının atılması sırasında geçiyor. sizin göreviniz bu son sayının çok şık bir biçimde atılmasını sağlamak. Yön tuşları ve Space tuşunu kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Basketbol oyunları kategorisine eklediğimiz Şık Basket Oyunu ile iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : Şık Basket Oyunu, basketbol oyunları, fantastik basketbol oyunu, Şık Basket Oyunu oyna, hyper dunker basketball game, fantastik smaç basket oyunu
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi