Mükemmel Basket Atışları Oyunu

Mükemmel Basket Atışları Oyunu

Mükemmel basket atışları oyunu, 3 mod şeklinde oynanan ve sokakta potaya isabetli atışlar yapmaya dayalı bir basket oyunudur. Girişte menüden seçtiğiniz 1. mod Uygulama modu olup, alıştırma veya uygulama yapmak amaçlı seçeceğiniz bölümdür. 2. mod ile, süreye dayalı puanlı basket atışları yapacağınız bölümdür. 3. mod ise, bilgisayar ile sizin aranızda basket atışları şeklinde müsabaka yapma üzerine kuruludur. Bu 3 bölümden girişte birisin tercih ederek oyuna başlayabilirsiniz.
Oyunda topun potaya isabetli şekilde gönderilmesi için topun yönü ve atış hızını her zaman olduğu gibi mouse yardımıyla belirliyoruz. Mouse sol tuşuna basılı olarak topun şiddeti ve yönünü belirledikten sonra sol tuştan parmağımızı kaldırarak atışımızı gerçekleştiriyoruz.
Basketbol Oyunları kategorisine eklediğimiz Mükemmel Basket Atışları Oyunu yüklendikten sonra 3 seçenekli oyun menüsünden dilediğimizi seçerek ilgili moda giriş yapıyoruz. Güzel bir basketbol oyunu olan Mükemmel Basket Atışları oyununda hepinize iyi eğlenceler dileriz.
 


Etiketler : Ultimate hoop mania game
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi