Kova Topu Basket Oyunu

Kova Topu Basket Oyunu

Kova Topu Basket Oyunu, topları aynı renkteki kovaya mouse yardımıyla basket atmanız gereken bir basketbol oyunudur. Topun rengi ile basket atılacak kovanın rengi aynı olmalıdır. Farklı renkli kovaya atış yapıldığında kova topu dışarı atacaktır. 20 bölümden oluşan oyunun ilk 15 bölümünde toplayacağınız puanlara göre son 5 bölümü oynayabileceksiniz. Her bölümde kovaya topları basket olarak atmanız karşılığı puan alacaksınız. Yine her bölümdeki yıldızları toplayarak da puanınızı arttırabilirsiniz.
Kovaya topu atabilmek için topun üzerine mouse sol tuşu ile bir kez tıklayın etrafında çember oluşunca atış yönü ve hızınızı ayarlayarak şutunuzu atın. Yıldızlara nişan alarak onları da toplamayı unutmayın, zira ilerleyen bölümlerde bunlardan alacağınız puanlar çok işinize yarayacaktır. İlk bölümler kolay gelecektir. Fakat ilerleyen bölümlerde işler bayağı karmaşık ve zor bir hal alacaktır.
Basketbol Oyunları kategorisine eklediğimiz Kova Topu Basketbol Oyunu yüklendikten sonra START GAME butonuna tıklayarak ilk leveli tercih etmek suretiyle oyuna giriş yapıyoruz. Kova Basketbol Oyununda hepinize başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : bucketball 2 game, bucketball, kova topu basketbol oyunu, kova basketbolu, kovaya basket oyunu
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi