Kafa Basketbolu Şampiyonası Oyunu

Kafa Basketbolu Şampiyonası Oyunu

Kafa Basketbolu Şampiyonası Oyunu, kafa basketbolu oyununun 2. versiyonudur. Koca kafalar bu sefer birçok takımın bulunduğu bir şampiyonada rakiplerine üstün gelmeye çalışacaklar. Takım oyuncularının karşılaştığı bu şampiyonada, rakip oyuncunun potasına eliniz ve özellikle kafanızla basket atarak rakibinizi yenmeyi amaçlıyorsunuz. Yön tuşlarını kullanarak hareket edebilir, zıplayabilirsiniz. Klavyedeki space tuşunu kullanarak elinizle veya yukarı yön tuşu ile zıplayarak kafa vuruşu yapıp rakibinizin potasına basket atabilirsiniz. Oyunu bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi bir arkadaşınızla iki kişilik olarak da oynayabilirsiniz.
Tek kişilik oyunda, klayvenin yön tuşları ile oyuncuyu yönlendirebilir, space (ara) tuşu ile vuruş yapabilirsiniz. İki kişilik oyunu tercih ettiğinizde 1. oyuncu; W,A,S,D ile yönlendirilebilir, Space ile vuruş yapabilir. 2. oyuncuyu yönlendirme yön tuşları, vuruş ise P tuşu ile yapılır.
Kafa Basketbolu Oyunlarına eklediğimiz bu oyunu bilgisayara karşı oynayacaksanız New Game; 2 kişi oynayacaksanız 2 Player butonlarına tıklayarak başlatıyoruz. Takım ve oyuncumuzu ve oyunun zorluk derecesini belirledikten sonra Start butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Ligde oynayacağımız maç (rakibimiz) görüntülenecek olup alttan Contunie butonuna tıklayıp Space (ara) tuşuna basarak oyuna giriş yapıyoruz. Kafa Basketbolu kategorisine eklediğimiz Kafa Basketbolu Şampiyonası Oyunu ile iyi eğlenceler dileriz.

 

 

Etiketler : Sports Heads Basketball Championship, koca kafalar basketbol oyunu, koca kafalar basketbol şampiyonası, koca kafalar basketbol turnuvası oyunu, kafa basketbolu turnuvası oyunu, kafa basketbolu 2, kafa basketbolu şampiyonası
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi