Dünya Basketbol Şampiyonası Oyunu

Dünya Basketbol Şampiyonası Oyunu

Dünya Basketbol Şampiyonası Oyununda, rakiplerinizle dünyanın değişik bölgelerinde playoff mücadeleleri yaparak kupayı kazanmak için ikili olarak basketbol oynuyorsunuz. Rakibinizi yenerseniz bir başka bölgeden devam edecek ve tüm bölgelerdeki maçları kazanırsanız kupaya uzanacaksınız. Rakibinizle yapacağınız maçlarda klavyenin sol-sağ yön tuşları ile sahada hareket edebileceksiniz. Yukarı tuşu ile yükselecek ve space tuşu ile atışını yapacaksınız. Atış için yükselerek ara tuşuna basınız. Yine yukarı tuşu ile rakibinizin atışlarını çelebilir, blok yapabilirsiniz.
Basket oyunları kategorisine eklediğimiz bu oyuna başlayabilmek için Continue, Play ve New Player butonlarına tıkladıktan sonra oyuncunuzun özelliklerini ve yarışacağınız bölgeyi seçin. Oyunu yön tuşları ve Space tuşu ile oynayın. En güzel basket oyunları kategorisine eklediğimiz Dünya Basketbol Şampiyonası Oyunu ile iyi eğlenceler dileriz.


Etiketler : Dünya Basketbol Şampiyonası, basketbol oyunları, basketbol oyunu, Dünya Basketbol Şampiyonası oyna, world basketball challenge game
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi