Çöpe Basket Atma Oyunu

Çöpe Basket Atma Oyunu

Çöpe Basket Atma Oyununda, kahramanımız evinde birikmiş olan çöpleri dikenli tellerin ardındaki uygun olan çöp bidonlarına atmak için yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Adamın elindeki çöpün çeşidine göre dikenli telin ardında ona uygun çöp bidonuna isabetli atışlar yaparsanız puan alıp skorunuzu arttıracaksınız. Farklı bidona isabet ettirirseniz puanınız eksilecektir. Buna göre adamın elindeki çöpün çeşidi (kağıt, pet, cam) ile kağıt, pet veya cam şeklinde ayrıştırılan çöp bidonlarının aynı olmasına mutlaka dikkat ediniz.
Oyun 1 dakika şeklinde sürelidir. Oyunda sağ-sol yön tuşları ile çöp atacak adamı dikenli tellere ve dolayısıyla çöp bidonlarına yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Mouse ile de atış yönü ve hızını ayarladıktan sonra atışınız yapacaksınız.
Basketbol Oyunlarına eklediğimiz bu oyuna başlayabilmek için sırasıyla Skip - Start - Start butonlarına tıklayarak oyuna başlıyoruz. Basketbol Oyunları kategorisine eklediğimiz Çöpe Basket Atma Oyununda hepinize başarılar dileriz. İyi eğlenceler..


Etiketler : ekobasket, çöp basketbolu oyunu, çöpe basket atma oyunu, çöp kutusuna basket atma oyunu
Oyunu Oyna!
Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi